0%
Korona Fitness Klub

Co to jest TMT?

Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiaja wydolność organizmu.

Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu!

Każda kombinacja wykonywana jest w trzech różnych tempach i na trzech poziomach trudności. Zalecane jest wykonanie wszystkich powtórzeń, ale każda osoba może indywidualnie dopasować poziom do siebie.

Przyda się ręcznik i butelka wody.

Autorem programu jest Tomasz Zamiela.

BUP

Ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające mięśnie dolnych partii ciała (brzuch, uda, pośladki). Wykonywane najczęściej w pozycjach izolowanych gwarantujących najlepsze możliwe skoncentrowanie się na ćwiczonej partii ciała. Główny akcent położony jest na poprawie wytrzymałości organizmu i podniesieniu napięcia mięśniowego w celu uzyskania bardziej sportowej sylwetki.

Power Pilates

Energiczne zajęcia Pilatesa angażujące całe ciało. Przeznaczone dla osób regularnie praktykujących Pilates, które szukają nowych wyzwań w swoim treningu!

Poznaj bardziej wymagające pozycje i sekwencje ćwiczeń, poczuj większą intensywność, zachowując jednocześnie precyzję ruchu i kontrolę oddechu!

Jeśli kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl, że Pilates jest nudny, przyjdź na POWER!

+

Search Room

Wymagane pola *