0%

Archiwa: Typy pokojów

Fitness

Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Wczasy z dietą dr Ewy Dąbrowskiej to wyjątkowa oferta łącząca wypoczynek z dbałością o zdrowie. Nocleg z pełnowartościowym wyżywieniem, konsultacje lekarskie, oraz zabiegi wspierające zdrowy tryb życia. Regeneruj ciało i ducha przy wsparciu specjalistów!

Szczegóły

  • Dorośli: 1
  • Kategorie: Oferta

S.O.S. Kręgosłupa

S.O.S. Kręgosłupa

S.O.S. Kręgosłupa – Pakiet dla osób z zespołem przeciążeniowym kręgosłupa. 5 noclegów z wyżywieniem i 22 zabiegami. Cena od 1600zł/os. Regeneruj kręgosłup z nami!

Szczegóły

  • Dorośli: 1
  • Kategorie: Oferta

Senior 55+

Senior 55+ – Pakiet 5 noclegów z wyżywieniem i 19 zabiegów leczniczych. Aquavibron, hydrojet, masaże i ćwiczenia ruchowe. Cena od 1300zł/os. Zdrowo i aktywnie dla seniorów!

Szczegóły

  • Dorośli: 1
  • Kategorie: Oferta

Pokój Jednoosobowy Copy

Pokoje jednoosobowe w naszym obiekcie są komfortowe i dobrze wyposażone. Każdy z nich posiada wygodne łóżko, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatną łazienkę. Goście mogą liczyć na świeże ręczniki i pościel zapewnione podczas pobytu.

Szczegóły


Apartament trzyosobowy

Nasze apartamenty trzyosobowe są starannie urządzone, zapewniając wygodne łóżka oraz dogodności takie jak telewizor z dostępem do wielu kanałów satelitarnych oraz telefon. Dodatkowo, Goście mają do dyspozycji prywatną łazienkę z prysznicem, co zapewnia komfort i wygodę podczas pobytu.

Szczegóły


Apartament dwuosobowy

Każdy apartament dwuosobowy został starannie wyposażony, zapewniając wygodne łóżko oraz dogodności takie jak TV-SAT oraz telefon. Ponadto, Goście mogą cieszyć się prywatną łazienką z prysznicem, co dodatkowo podnosi komfort pobytu.

Szczegóły


1 2
+

Search Room

Wymagane pola *